Výsledky výtvarné soutěže "Náš mazlíček"

Výsledková listina 27. ročníku dětské výtvarné soutěže „Náš mazlíček“

Hodnocení

Výtvarné práce bude posuzovat odborná porota složená z výtvarníků, zástupce ČSZ Břeclav, Městského úřadu Břeclav a pracovníka z občanského sdružení Lužánek. Nejlepší práce jednotlivých kategorií budou oceněny a vystaveny v SVČ Duhovka, Lidická 4, Břeclav. Výstava bude zahájena vernisáží s vyhlášením vítězů a předáním cen pátek 27. 4. 2018 v 15:00 hodin a potrvá do konce června 2018. Výsledkovou listinu naleznete na webových stránkách Duhovky - střediska volného času Břeclav a vítězové jednotlivých kategorií budou k převzetí cen kontaktováni telefonicky nebo e-mailem.

 
     
1.      Kategorie 
1. Sabina Hančkrová MŠ a ZŠ Uherčice
2. Edita Průdková MŠ Moravská Nová Ves 
3. Natálka Červíčková MŠ Sluníčko, Moravský Žižkov
4. Zuzana Bednářová MŠ Na sídlišti, Hustopeče
5. Vlastimil Hela MŠ Na sídlišti, Hustopeče
6. Kateřina Labajová    MŠ Lednice
7. Elenka Pyskatá MŠ Osvobození 1, Břeclav
8. Sofie Osičková MŠ Bulhary
9. Adélka Miklíková MŠ Tyršův sad, Břeclav
     
2.      Kategorie
10. Elen Jurasová ZŠ Slovácká, Břeclav
11. Natálka Novotná ZŠ Slovácká, Břeclav
12. Pavlína Golcová ZŠ Komenského, Břeclav
13. Tereza Žáková ZŠ Hrušky
14. Elen Rozkošná ZŠ a MŠ Krumvíř
     
3.      Kategorie
15. Bohdan Pernus ZŠ Komenského, Břeclav
16. Olover Izsóf ZŠ ZŠ Tvrdonice
17. Markéta Létalová ZŠ Hrušky
18. Ema Rašavá ZŠ a MŠ Krumvíř
19. Martin Rác ZŠ Komenského, Břeclav
20. Nicol Jungová ZŠ a MŠ Kupkova, Břeclav
21. Kristýna Vahalová ZŠ Křepice
22. Sára Leissová SVČ Duhovka, Břeclav
     
4.      Kategorie
23. Jana Baránková ZŠ Tvrdonice
24. Denisa Benadová ZŠ a MŠ Kupkova, Břeclav
25. Karla Cahová ZŠ Slovácká, Břeclav
26. Simona Prokopová ZŠ Na Valtické, Břeclav
27. Lukáš Brychta ZŠ Křepice
28. Tereza Kovačičová ZŠ Na Valtické, Břeclav
     
5.      Kategorie
29. Lucie Moravčíková ZŠ Komenského, Břeclav
30. Eliška Holá ZŠ Komenského, Břeclav
31. Radek Prchal MŠ a ZŠ Kpt. Nálepky, Břeclav
32. Kateřina Kouřilová ZŠ Kupkova
     
6.      Kategorie – prostorové práce
33. Karolína Hanké ZŠ a MŠ Kpt. Nálepky, Břeclav
34. Evička Sýkorová ZŠ Komenského
35. Kolektivní práce ZŠ Na Valtické, Břeclav
36. Alžběta Češková SVČ Duhovka
37. Lucie Nasadilová ZŠ a MŠ Rakvice
0
0
0
s2smodern

Provozní doba

pracoviště Lidická

  • pondělí až čtvrtek: 8:00 - 18:00
  • pátek: 8:00 - 17:00
  • sobota a neděle: zavřeno

pracoviště Valtická:

  • pondělí: 9:00 – 15:30 (702 022 560, 776 770 364)
  • středa: 14:00 – 15:00 (731 585 616, 702 022 560)
  • čtvrtek: 9:00 – 15:30 (776 770 364, 608 961 697)

Fakturační adresa

  • Duhovka - středisko volného času Břeclav,
    příspěvková organizace
  • Lidická 1060/4 690 02 Břeclav
  • IČ: 60575514 
    ID datové schránky: ze83di7 
    Číslo účtu: 20738651/0100

Pokladní hodiny

  • pondělí: 13:00 - 17:00
  • středa: 8:00 - 12:00

Telefony

  • Pracoviště Lidická: +420 776 599 360
  • Pracoviště Na Valtické: +420 702 022 560
  • Turistické základny: +420 702 013 809
  • Ředitel: +420 602 413 823