Čarodějkám v patách

Charakteristika: Dětský letní tábor s celotáborovou hrou.

Pořadatel: Duhovka – středisko volného času Břeclav, p. o.

Lidická 1060/4, 69002 Břeclav

www.duhovka.cz

Hlavní vedoucí: Martin Václavík

Mobil: 739 370 492

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín: Středa 7. 8. 2019 - sobota 17. 8. 2019

Další vedoucí: Klára Kepertová, Lenka Garšicová, Dagmar Poláchová, Ladislav Polách, Štěpán Tomešek, Lukáš Tomešek, Marek Svoboda, Iva Paletová, Dominika Tomková.

Místo:    Penzion Brněnka, Žárovská 10, 788 15 Velké Losiny (rovněž adresa pro zasílání pohledů a balíčků pro děti).

Ubytování: V chatách po 6-ti dětech (Společné ubytování dětí hlaste předem na výše uvedený email. Děti musejí být rozděleny podle pohlaví.).

Stravování: Plná penze (jídlo 5x denně) + pitný režim

Věková kategorie: Od ukončené 1. třídy ZŠ po ukončenou 9. třídu ZŠ

Kapacita: 60 dětí

Cena:     4.800 Kč

Hygiena: Sprchy (teplá voda od 19:00), splachovací WC.

Koupaliště: Řeka a bazén chvilku pěšky.

Program: Děti v družstvech budou po celou dobu tábora plnit výtvarné, sportovní, vědomostní a jiné hry. Letní kino, túry, tvoření, táborák a jiné. Tábor je motivován historickými a přírodními podmínkami lokality.

Způsob přihlášení: Přihlašování provádějte online přes přihlašovací systém na webových stránkách www.duhovka.cz, kde je návod na založení účtu a vybrání požadované akce. Pro každé dítě je nutné vytvořit samostatný účet, přihlášku i platbu. Po zaregistrování a přihlášení vám po schválení požadavku přijde e-mail s dalšími instrukcemi a PDF přihláškou, kterou je nutno podepsat a předat do kanceláře organizace Duhovka SVČ Břeclav, p. o. (například poštou).

Doplňující informace do přihlášky: Prosím vyberte

z následujícího a zapište do volného okna pro vzkazy v přihláškovém formuláři: strava (diety, alergie, vegetarián, mléčná intolerance, bezlepková dieta), plavání (plavec, neplavec), očkování (klíšťata a jiné), sociální vazby a chování, Aspergilův syndrom, fyzické schopnosti a dovednosti dětí, zvládání zátěže.

Způsob platby:

 1. Převodem na účet Duhovka SVČ Břeclav, p. o. u Komerční banky. Výzva k platbě vám bude zaslána samostatným e-mailem po přihlášení. Zde najdete vaše variabilní číslo k platbě.
 2. Fakturou (pro platby zaměstnavatelů z fondu FKSP). Pro tento způsob je nutné najít si na webu www.duhovka.cz v dokumentech ke stažení formulář „Žádost o vystavení faktury“, ve které naleznete požadované informace a doručte ji na Duhovku SVČ Břeclav, p. o.
 3. Hotově u ekonomky Duhovky SVČ Břeclav, p. o. – informujte se předem o jejich pokladních hodinách.

Možnosti finančního příspěvku na tábor: Informujte se u vaší zdravotní pojišťovny. Pro jednorázové sociální dávky v hmotné nouzi se informujte na místním obecním či krajském úřadě.  

Storno poplatky: Stornopoplatky jsou stanoveny v aktuální směrnici o platbách Duhovka SVČ Břeclav.

Pojištění: Všichni účastníci jsou pojištěni jako u běžného školského zařízení.

Posudek o zdravotní způsobilosti: Tento dětský tábor je dle zákona zařazen do kategorie dětských zotavovacích akcí a proto je nutné předem (ne při odjezdu) odevzdat posudek od lékaře. Tento formulář naleznete na www.duhovka.cz dokumenty ke stažení „Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte“. Pro tento účel můžete použít i stejný doklad ze školy v přírodě, jiného tábora, nebo soustředění. Jeho platnost však nesmí být v době konání tábora starší jak 2 roky.

Potvrzení o bezinfekčnosti: Tento dětský tábor je dle zákona zařazen do kategorie dětských zotavovacích akcí a proto je nutné v den odjezdu (ne dříve) odevzdat čestné prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti. Tento dokument je ke stažení na www.duhovka.cz v dokumentech ke stažení „Potvrzení o bezinfekčnosti“. Nepravdivé prohlášení je postihováno podle právních předpisů.

Pravidelně užívané léky: Veškeré pravidelně užívané léky podepište a označte dávkováním. V den odjezdu odevzdejte zdravotníkovi. V případě nepředání léků zdravotníkovi a samostatné dávkování dítětem je porušen zákon.

Kartička zdravotní pojišťovny: Odevzdejte v den odjezdu zdravotníkovi, nebo její kvalitní oboustrannou kopii.

Začátek akce v Břeclavi: Sraz u ZŠ Břeclav Slovácká ve  středu 7. 8. 2019 od 8:15 do 9:00. Děti jedou vlakem (9:21) a zavazadla automobilem. První jídlo je večeře.

Začátek akce v Opavě: Sraz na rohu Mendlova gymnázia a zimního stadionu ve středu 7. 8. 2019 od 9:00 do 9:45 Děti jedou vlakem (10:15) a zavazadla automobilem. První jídlo je večeře.

Konec akce v Břeclavi: Rozchod u ZŠ Břeclav Slovácká ve 13:00. Sem přijedou i zavazadla. Nechoďte pro děti k nádraží.

Konec akce v Opavě: Rozchod u Mendlova gymnázia ve 14:45. Sem přijedou i zavazadla. Nechoďte pro děti k nádraží.

Zákaz:     Mobilní telefony, tablety, notebooky a jiné jsou zakázány z důvodu narušování průběhu tábora. Za tento majetek nenese organizátor zodpovědnost. Vyhrazujeme si právo tyto věci po dobu tábora zabavit.

Návštěvy: Na táboře se návštěvy nekonají.

Doporučené vybavení účastníka:

Dobrá nálada.

Kufr, malý batoh na výlety a láhev na pití.

Krátké a dlouhé kalhoty.

Oblečení na spaní, pyžamo.

Mikina, tepláková souprava, letní bunda.

Triko s dlouhým a krátkým rukávem.

Ponožky a spodní prádlo na každý den, silné ponožky.

Plavky, ručníky.

Pevná obuv (plná).

Otevřená letní obuv s pevnou patou (ne pantofle, žabky, kroksy…).

Sportovní obuv.

Sáčky na špinavé prádlo.

Hygienické potřeby a toaletní papír, kartáček, mýdlo.

Fungující baterka a náhradní baterie.

Oblíbenou stolní hru

Repelent (podepsat).

Opalovací krém.

Sluneční brýle.

Pokrývku hlavy (kšiltovka).

Pláštěnka.

Spací pytel.

Psací potřeby, poštovní známku.

Svíčku s obalem.

Staré noviny.

Kapesníky.

Šátek a bílé tričko na hru.

Kostým v duchu celotáborové hry.

Dětem dejte věci spíše starší, pro případ, že budou poškozeny. Poučte děti o chování ke svým i cizím věcem a jejich hlídání. Nože jsou zakázány.

Drobné dary: Pokud mají rodiče možnost přispět nějakými předměty, které můžeme použít při oceňování děti, tak budeme za toto velmi rádi. Děkujeme.

GDPR a souhlasy k použití fotografií dětí Vám budou zaslány po přihlášení e-mailem.

Fotografie z tábora: o přístupu k fotografiím po táboře budete informování e-mailem.

Kapesné je na uvážení rodičů. V případě zájmu je možné jej uložit u vedoucích a domluvit se na způsobu vydávání.

Zveme Vás rovněž na náš sesterský tábor na konci července v Podhradí nad Dyjí.

0
0
0
s2smodern
Telefony
 • Kancelář: +420 731 633 985
 • Pracoviště Lidická: + 420 776 599 360
 • Pracoviště Na Valtické: +420 702 022 560
 • Turistické základy: +420 702 013 809
 • Ředitel: +420 602 413 823
Fakturační adresa
 • Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
 • Lidická 1060/4 690 02 Břeclav
 • IČ: 60575514 
 • ID datové schránky: ze83di7 
 • Číslo účtu: 20738651/0100
 
Pokladní hodiny
 • Pondělí: 13:00 - 17:00
 • Středa: 8:00 - 13:00
Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace realizuje projekt Zvýšení kvality volnočasového vzdělávání, reg.č.CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0011004 podpořený z výzvy MŠMT č. 02_18_063 pro Šablony II – MRR v prioritní ose 3. Projekt je zaměřen na: personální podpora – sociální pedagog , osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů – vzdělávání pedagogů, sdílení zkušeností pedagogů z různých škol/školských zařízení prostřednictvím vzájemných návštěv, tandemové vzdělávání v SVČ, zapojení odborníkaz praxe do vzdělávání v SVČ, nové metody ve vzdělávání v SVČ ,zájmové a rozvojové aktivity SVČ – klub komunikace v cizím jazyce, projektový den v SVČ, projektový denmimo SVČ, spolupráce s rodiči žák SVČ a veřejností – komunitně osvětová setkávání. Hlavními cíli projektu jsou zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích, zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce a sociální integrace dětí a žáků včetně začleňování romských dětí do vzdělávání. Tento projekt je spolufinancován EU.
 
 
 
Logolink OP VVV hor barva cz